Halsband | Oatmilk Check

Beschikbaarheid: Op voorraad


Oatmilk Check
straalt rust, stijl en subtiliteit uit. Met zijn zachte pied-de-poule in beige tinten past deze tijdloze stof perfect bij herfstige dagen, knusse momenten en honden met gevoel voor klasse.


Onze halsbanden worden volledig met de hand gemaakt in stof van hoge kwaliteit. Langs de binnenzijde zit er een zachte fluwelen band voor extra comfort, een plastic gesp verkleint het gewicht rondom de nek. Binnenin is de halsband versterkt met een nylon polyamide webbing.

De halsbanden zijn beschikbaar in verschillende maten en daardoor zowel geschikt voor puppy's als grote stoere honden!

 

Tip: Bekijk ook onze bijpassende strikjes.


! Deze halsband kan niet gemaakt worden met kunststof gesp !

* Aangezien dit product handgemaakt is, kunnen er kleine verschillen in de patroonplaatsing en grootte zijn.

€23,95
Info: Zachte fluwelen binnenzijde. // Nylon Polyamide webbing vanbinnen. // Stof van fluweel.
Was-voorschriften: Wol: bij voorkeur met de hand wassen.
Levertijd: Al onze halsbanden worden met de hand gemaakt bij bestelling. Hierdoor willen we verspilling tegen gaan. Gelieve rekening te houden met iets langere verzendtijden.

maattabel hondenhalsbanden

0 sterren op basis van 0 beoordelingen